Pakraščio g. 7a, Kaunas
LT-49423, Lietuva
I - V   07:00 - 19:00
VI - VII Nedirbame
8 37 311 978

 

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...
Partneriai

Pavasaris ir mama…

Viskas taip gražu!

Širdelė mano plaka

Su tavimi kartu…“

                            (A. Kavaliauskaitė)

Pirmasis gegužės sekmadienis – Motinos diena. Tą dieną išreiškiame pagarbą, meilę ir padėką savo Mamoms. Kaip pavasaris džiugina mus, taip ir mes stengiamės pradžiuginti savo kilniaširdes, pasiaukojančias, mus mylinčias Mamas, nes jų triūsas, rūpestis, meilė lydi visą gyvenimą.

Todėl artėjančios Motinos dienos proga „Drugelių“ grupės ugdytiniai visus savo gražiausius žodelius, daineles, eilėraštukus, savo mažomis rankelėmis sukurtas dovanėles skyrė savo mylimoms mamytėms ir močiutėms.

Nuoširdus AČIŪ „Drugelių“ grupės tėveliams už gražų tarpusavio bendradarbiavimą!