Pakraščio g. 7a, Kaunas
LT-49423, Lietuva
I - V   07:00 - 19:00
VI - VII Nedirbame
8 37 311 978

 

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...
Partneriai

Lapkričio 8-12 dienomis su „Lapiukų“ grupės ugdytiniais susipažinome, kokius darbus dirba žmonės (profesijos). Dėka tėvelių sulaukėme svečių savo grupėje. Pirmiausia, vaikai turėjo galimybę susipažinti su tikru gaisrininku: vaikai matavosi gaisrininko aprangą, batus ir šalmą, susipažino su gesintuvu ir dūmų detektoriumi, kalbėjo apie saugų elgesį su ugnimi, o galiausiai su didžiausiu susidomėjimu skubėjo atlikti praktinės užduoties – vandens purkštuvo pagalba „gesino“ netikrą „degantį“ namelį. Na, o po keleto dienų vaikai susipažino su policininko darbu. Atėjusi policijos pareigūnė kalbėjosi su vaikais apie saugų eismą kelyje, supažindino su naudojamomis darbe priemonėmis – antrankiais, policininko lazda, racija ir žiūronais. Vaikams labiausiai įsiminė netikėtai į grupę įėjęs šuo Amsis. Po šių susitikimų vaikai turėjo begales įspūdžių.