Pakraščio g. 7a, Kaunas
LT-49423, Lietuva
I - V   07:00 - 19:00
VI - VII Nedirbame
8 37 311 978

 

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...
Partneriai

Idėja supažindinti vaikus su Lietuvos kariuomene kilo artėjant lapkričio 23 dienai, t.y. Lietuvos kariuomenės dienai. Buvo pastebėta, kad vaikams labai įdomu, smalsu išgirsti visa kas susiję su Lietuvos kariuomene, tačiau  labai mažai žino apie jos istoriją, veiklą, kovas už nepriklausomybę, kodėl ji yra ir kokia jos paskirtis, kokį vaidmenį ji atlieka civilių žmonių gyvenime.

Projekto metu vaikai valgė kareivišką košę, drauge su mokytojomis Vilma ir Virginija bei jų padėjėja Jolita matavosi kareiviškus batus, liemenę, šalmą bei bandė panešti kareivio kuprinę, kurioje įdėtas miegmaišis ir kita kareiviška amunicija. Taip pat gaminosi šalmus, spalvino Gedimino pilį su Lietuvos trispalve vėliava.  Su meninio ugdymo pedagogėmis Rasa ir Inga atliko ištvermės ir fizinio aktyvumo pratimus, bei giedojo Lietuvos himną, žygiavo pagal ritmingą muziką.

Ugdytiniai gebėjo priimti informaciją, gilino saugaus elgesio įgūdžius. Ugdė santykius su suaugusiais ir bendraamžiais, aplinkos pažinimo, sakytinės bei rašytinės kalbos, kūrybinius, fizinio aktyvumo įgūdžius. Vaikai plėtė žinias apie tautiškumą bei pilietiškumą, stengėsi suprasti, kodėl reikia ginti ir saugoti savo šalį. Stiprėjo vaikų savivertė ir savimonė.