Pakraščio g. 7a, Kaunas
LT-49423, Lietuva
I - V   07:00 - 19:00
VI - VII Nedirbame
8 37 311 978

 

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...
Partneriai

Gruodžio 13 – 17 d. „Drugelių“ grupėje vyko projektas „Stebuklinga pasaka“. Projekto metu vaikai ne tik klausėsi, kaip močiutės rankose numegzta ypatinga pirštinė, virsta nuostabiais namais miško gyventojams, bet ir patys suvaidino spektakliuką. Bendrai dekoravo didelį pirštinės trafaretą, kuris tapo pagrindiniu spektaklio akcentu. Aiškinosi, iš kur ir kaip atsiranda vilnonių siūlų kamuoliukas senelės rankose.

Viso projekto metu vaikai ne tik lavino sakytinę kalbą, kalbėjo apie savitarpio pagalbą ir draugystę, bet patyrė daug įvairių kūrybinių minčių, idėjų.

Norime padėkoti tėveliams, prisidėjusiems prie projekto įgyvendinimo, kurie išradingai papuošė savo vaikučius.