Pakraščio g. 7a, Kaunas
LT-49423, Lietuva
I - V   07:00 - 19:00
VI - VII Nedirbame
8 37 311 978

 

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...
Partneriai

„Lapiukų” grupės vaikai žino kaip reikia rūpintis gyvūnėliais. Jie prižiūri augintinius namuose, rūpinasi naminiais gyvūnais pas močiutę kaime, pagloboja atklydusius nelaimėlius, kad pasveikę grįžtų sveiki ir laimingi į savo namus. Vaikai žino, kad mylėti gyvūną reikia atsakingai. Tad tie, kurie negali jų prižiūrėti pas save namuose, padeda prižiūrėti juos ten, kur jiems reikia daugiausia meilės ir pasitikėjimo žmogumi – prieglaudose. Tačiau vaikystė būna vieną kartą ir tie, kurie nori turėti augintinį, bet to negali, pokštauja su įsivaizduojamais gyvūnais.

Štai pasidžiaukite kartu su mumis, mūsų akimirkomis su augintiniais parodėlėje „Augintinis – mano šeimos narys”!