Pakraščio g. 7a, Kaunas
LT-49423, Lietuva
I - V   07:00 - 19:00
VI - VII Nedirbame
8 37 311 978

 

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...
Partneriai

Laikydamiesi saugumo reikalavimų, saulėtą rudens rytą „Drambliukų“ grupės vaikučiai, skanduodami „Oras mums nebaisus, kviečiame sportuot draugus“ ragino kuo greičiau prie jų prisijungti pasportuoti mažuosius savo draugus iš „Drugelių“ grupės.

Vaikučių laukė mokytojos Virginijos paruoštos linksmosios sportinės estafetės lauke.

Nežiūrint to, kad visos estafečių užduotys vaikų buvo atliekamos pirmą kartą, visi dalyviai puikiai jas įveikė. Garsiais šūksniais palaikydami vieni kitus, greitai jas atlikdavo ir su nekantrumu laukdavo, o kas gi bus toliau.

Vėliau visi dalyviai buvo apdovanoti atminimo medaliais bei padėkomis. Nugalėjo draugystė. Kartu linksmai praleistas laikas dar kartą vaikams įrodė, kad tikrai draugystei joks atstumas nėra baisus, svarbu geri draugai, puiku nuotaika ir noras būti kartu.