Pakraščio g. 7a, Kaunas
LT-49423, Lietuva
I - V   07:00 - 19:00
VI - VII Nedirbame
8 37 311 978

 

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...
Partneriai

Nuo gegužės 18 d. „Tukas“ atvėrė duris vaikučiams. Tačiau ne visi mūsų ugdytiniai sugrįžo į grupes. Tiems, kurie liko namie, užduotis nuotoliniu būdu parengė vis dar nuotoliniu būdu  dirbančios mokytojos. Ankstyvojo amžiaus vaikučiai domėjosi vabalėlių pasauliu, gamino boružes, drugelius ir bitutes iš buitinių atliekų, galėjo pavartyti knygelę „Vabalėlių pieva“ ir net pasiklausyti jos, nes ji buvo įgarsinta mokytojos. Taip pat jie buvo kviečiami stebėti ir tyrinėti vabalėlius gamtoje.  Vyresnieji („Liūtukų“, „Drugelių“ ir „Meškučių“ grupių vaikai) bandė atskleisti orų paslaptis. Jie atliko bandymą, kuris supažindina vaikus su lietaus debesio susidarymu ir padėjo suprasti, kaip pradeda lyti lietutis. Vaikai susipažino su vaivorykštės spalvomis ir bandė jas atkurti, o taip pat kasdien stebėjo orus ir pildė Orų kalendorių. Ačiū visiems vaikučiams ir jų tėveliams už puikius darbelius ir pasidalinimus.

Dėkojame Gabijos mamytei už puikų grįžtamąjį ryšį, kuris įprasmina pedagoginę veiklą. Plačiau skaitykite čia.

Parengė mokytoja Brigita