Trumpai norime papasakoti apie „Viščiukų“ grupės tradiciją priešmokyklinėje grupėje „Namų darbeliai“. Vaikai labai laukia mokyklos lankymo pradžios, tad vis kartu su jais stengiamės „parepetuoti“, kas lauks jų ten, sugalvojam vis naujų užduočių, kurias jie būtinai turi atlikti kartu su savo tėvais. Tėvų įtraukimas į ugdymo procesą atliekant bendras užduotis teigiamai veikia ne tik vaikų mokymosi pasiekimus, bet ir vaikų ateities perspektyvas, psichinę sveikatą bei socialinius santykius su aplinkiniais. Šis poveikis ilgalaikis. Šį modelį taikome, norėdami, kad vaikai ateityje turėtų puikius mokymosi rezultatus. Vaikai aktyviai dalyvauja darbų pristatymuose, patiria džiugių emocijų, nebijo viešo kalbėjimo. Šįkart mūsų tema buvo „Kur aš gyvenu?“

Parengė vyr. mokytoja Rūta Žemaitienė