Pakraščio g. 7a, Kaunas
LT-49423, Lietuva
I - V   07:00 - 19:00
VI - VII Nedirbame
8 37 311 978

 

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...
Partneriai

Kiškių grupėje birželio mėnesį vyko savaitės trukmės muzikinis projektas „Dainuojame ir žaidžiame metų laikus“. Vaikai, prisimindami metų eigoje įgytas žinias apie metų laikų ciklą, jų gamtinius pokyčius, su džiaugsmu dalyvavo muzikinėse veiklose, skirtose metų laikams.

Grupės mokytojos ir muzikos pedagogė kartu su vaikais sukūrė geros nuotaikos kupinus muzikinius renginukus pagal kiekvieną metų laikų sezoną – Rudenį, Žiemą, Pavasarį ir Vasarą, vaikai dainavo daineles ir žaidė muzikinius žaidimus. Šis projektas buvo puiki proga Kiškių grupės ugdytiniams atskleisti muzikinius gebėjimus, sužadino norą dainuoti bei suteikė vaikams daug gerų emocijų.

Mokytojos Neringa, Vilma ir vyr. meninio ugdymo pedagogė Inga