Pakraščio g. 7a, Kaunas
LT-49423, Lietuva
I - V   07:00 - 19:00
VI - VII Nedirbame
8 37 311 978

 

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...
Partneriai

Spalio-lapkričio mėn. Kauno lopšelio-darželio „Tukas“ ugdytiniai dalyvavo muzikiniuose projektuose: Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijos  muzikos projekte „Kuriu savo vaikams“ ir Šiaulių lopšelio-darželio „Eglutė“ muzikos projekte „Pele, pele, nešk miegelį“.

Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijos projekte „Kuriu savo vaikams“ dalyvavo mūsų darželio ugdytiniai Evelina Jasionytė, Haroldas Pusvaškis, Elijus Rušinas. Vaikai atliko dainelę „Obuolys“ (muz. ir žodž. I. Šeduikienės).Ugdytinius paruošė meninio ugdymo mokytoja Inga Lukašenkinienė.

Šiaulių lopšelio-darželio „Eglutė“ muzikos projekte „Pele, pele, nešk miegelį“ dalyvavo Evelina Jasionytė, Anabelė Didžiulytė, Daniela Issak ir atliko muzikos kūrinį „Svajonių dainelė“ (muz. ir žodž. N. Lapinskienės).Ugdytinius paruošė meninio ugdymo mokytoja Inga Lukašenkinienė.

Ugdytiniai noriai ruošėsi, stengėsi atlikti muzikos kūrinėlius, kuo muzikaliau, emocingiau.