Pakraščio g. 7a, Kaunas
LT-49423, Lietuva
I - V   07:00 - 19:00
VI - VII Nedirbame
8 37 311 978

 

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...
Partneriai

2019 m. gruodžio 5 d. mažuosius Kauno lopšelio – darželio „Tukas“ ugdytinius savo apsilankymu nudžiugino Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Viešosios tvarkos valdybos Bendruomenės pareigūnų veiklos skyriaus pareigūnė Jovita Juršytė ir vaikų bičiulis šuniukas Amsis. Pareigūnė Jovita pravedė ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupių ugdytiniams užsiėmimus, kurių metu priminė, kaip reikia saugiai elgtis kelyje; ką daryti, kad tamsiuoju metų laiku būtų matomi ir saugūs kelyje, pasidalino pamokymais bei patarimais kaip saugiai elgtis gatvėje.

Didžiausią įspūdį vaikams paliko šuniukas Amsis, su kuriuo vaikai galėjo pasisveikinti, nusifotografuoti.