Pakraščio g. 7a, Kaunas
LT-49423, Lietuva
I - V   07:00 - 19:00
VI - VII Nedirbame
8 37 311 978

 

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...
Partneriai

Rugsėjo 2-osios rytą vaikai, lydimi tėvelių, nešini įvairiausių gėlių žiedų rinkosi į darželio grupes.  Būrys vaikučių čia žengė pirmą kartą, vieni nedrąsiai, o kiti – pasiilgę draugų skubėjo kuo greičiau pažaisti, pabendrauti. Atkeliavus prie įstaigos vartų ugdytinius pasitiko garsi, skambi muzika ir įstaigos direktorė, kuri kiekvienam vaikui įteikė po dovanėlę.

Mokslo ir žinių diena sukvietė lopšelio-darželio ,,Tukas“ bendruomenę į šventinį rytmetį.  Rytmetyje vaikus aplankė Vasarėlė ir Nykštukas. Drauge pašokome, padainavome ir pūtėme burbulus. Su šypsena veide išlydėjome vasarėlę ir pasitikimo rudenėlį.