Pakraščio g. 7a, Kaunas
LT-49423, Lietuva
I - V   07:00 - 19:00
VI - VII Nedirbame
8 37 311 978

 

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...
Partneriai

Š. m. sausio 14 d. – 25 d. „Voveriuko“ grupėje vyko projektas „Mes išėjome į kiemą ir sutikom baltą žiemą“. Projekto metu stebėjome žiemą, gaudėme snaiges, braidžiojome po sniegą, ieškojom ir patys darėm pėdsakus sniege. Čiuožėm nuo kalniuko, ridenom skirtingo dydžio sniego kamuolius, lipdėm sniego senį besmegenį, dažėm, tirpdėm sniegą ir žiūrėjom kas iš jo liko, darėme sniego „angelus“, žaidėme popierinėmis snaigėmis, klausydami „Snaigių valso“ improvizavom snaigių šokį, piešėme, aplikavome žiemą.

Tyrinėdami vaikučiai sužinojo daug naujo, atvėrė sau neregėtą, nuostabų žiemos pasaulį. Kiekvienas sėkmingai įvykdytas bandymas vaikams suteikė pasididžiavimo, pasitikėjimo savimi jausmą.

Parengė auklėtojos Salomėja ir Vilma I.