Pakraščio g. 7a, Kaunas
LT-49423, Lietuva
I - V   07:00 - 19:00
VI - VII Nedirbame
8 37 311 978

 

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...
Partneriai

Š. m. kovo 18 d. – 29 d. „Voveriuko“ grupėje vyko projektas „Mano pasakų knygelė“.

Pirmąją projekto savaitę džiaugėmės grupės pasakų knygelėmis, o kitą – vaikų iš namų atsineštomis savo pasakų knygelėmis. Skaitėme pasakas, auklėtojos prieš pietų miegą,tėveliai vakarais, joms piešėme iliustracijas, jas incenizavome. Savo inscenizuotas pasakas rodėme kitų grupių vaikams bei tėveliams.

Projekte labai aktyviai dalyvavo ir ugdytinų mamytės, joms labai dėkojome. Jokūbėlis su mamyte pasekė muzikinę pasaką „Katinėlis ir gaidelis’“: mamytė grojo smuiku, o Jokūbelis būgneliu. Adomėlio mamytė sekė pasaką „Katinėlis ir gaidelis“. Ugniaus mamytė skaitė pasakėlę su paruoštom užduotėlėm. Projektą baigėme mamyčių spektakliu „Trys paršiukai’“. Vaikams labai patiko pirštininių lėlių spektaklis, kurį suvaidino mamytės. Viso projekto metu vyravo teigiamos emocijos. Galimybė dalyvauti patiems projekto veiklose, vaikams suteikė pasididžiavimo, pasitikėjimo savimi jausmą.

 Parengė auklėtojos Salomėja ir Vilma I.