Pakraščio g. 7a, Kaunas
LT-49423, Lietuva
I - V   07:00 - 19:00
VI - VII Nedirbame
8 37 311 978

 

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...
Partneriai

Mama, mano mama, aš tave myliu,
Tau vėjelis šlama tarp margų gėlių.
Tau karšta saulytė siunčia spindulių,
Dar karščiau mamyte, aš tave myliu!

(Anzelmas Matutis)

Tokiomis eilėmis į mamą nori kreiptis kiekvienas vaikas. Mama pats artimiausias žmogus, kuris visada paguodžia, kuris visada džiaugiasi su tavimi ir su tavimi liūdi. Motinos dienos proga mūsų darželio priešmokyklinės „Viščiukų“ grupės vaikučiai piešė savo mamų portretus. Mamų portretus piešė ir Kauno rajono darželio-mokyklos „Gilė“ priešmokyklinio ugdymo grupės „ABC akademija“ vaikai su kuriais yra užsimezgusi graži mūsų ugdytinių draugystė. Mokytojos Vilma Grybauskienė (ABC akademija), Brigita Rasa Podelskienė ir Rūta Žemaitienė („Viščiukų“ grupė) nori pasidalinti vaikų kūryba su visa lopšelio darželio„Tukas“ bendruomene ir kviečia pasidžiaugti vaikų darbeliais, kuriuos jos sudėjo į trumpą filmuką „Mano mamytė gražiausia“.