Pakraščio g. 7a, Kaunas
LT-49423, Lietuva
I - V   07:00 - 19:00
VI - VII Nedirbame
8 37 311 978

 

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...
Partneriai

Kas yra sveikas maistas, kuo jis naudingas, kaip jis atrodo, kodėl reikia valgyti sveikatai palankius patiekalus – temos, kuriomis su vaikais reikia kalbėtis nuo ankstyvos vaikystės. Vaikai neturi patirties kaip maistas daro įtaką jų sveikatai, tai labiausiai pažeidžiama vartotojų grupė. Todėl ugdyti ir formuoti vaikų požiūrį į sveiką mitybą – kiekvieno suaugusiojo užduotis. Sugriovėme su vaikais mitą, kad sveikas maistas neskanus. „Viščiukų“ grupės vaikai patys gamino daržovių salotas ir vaisių iešmelius. Valgė pasigardžiuodami net tie vaikai, kurie beveik niekada nevalgo daržovių. O kiek šis gamybos ir valgymo procesas vaikams suteikė džiaugsmo!

Parengė vyr. priešmokyklinio ugdymo pedagogė Rūta Žemaitienė