Pakraščio g. 7a, Kaunas
LT-49423, Lietuva
I - V   07:00 - 19:00
VI - VII Nedirbame
8 37 311 978

 

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...
Partneriai

Nors už lango mirguliuoja ryškiaspalvės rudeninės spalvos, „Liūtukų“ grupės ugdytiniams ir mokytojai Sigitai vis dar alsuoja širdelėse vasaros atostogų prisiminimai. Todėl, bendradarbiaujant su ugdytinių tėveliais, vaikai pasiruošė pristatyti savo įsimintinas vasaros atostogas, grupės draugams. Vaikai drąsiai ir nuotaikingai dalinosi mintimis ir patirtais atostogų įspūdžiais. Taip pat „liūtukai“ prisiminė, kokiomis transporto priemonėmis galima keliauti bei per kūrybinę veiklą stiprino lankstymo įgūdžius. Lėktuvo nuskristą atstumą matavo įvairiais būdais: žingsniais, pėdomis, delnais, coliais. Vaikai savo rezultatus žymėjo diagramoje. Aiškinosi kieno lėktuvėliai skrido toliausiai, mokinosi palyginti  skrydžių atstumus.

Per kūrybinę – žaidybinę veiklą ugdytiniai ne tik tyrinėjo, bet ir iš įvairių juokingų ir skirtingų daiktų, bandė sugalvoti ir pritaikyti, kur galėtų panaudoti šiuos daiktus atostogų metu. Pasiskirstę grupelėmis, sukūrė naujas, neįprastas kompozicijas.

„Liūtukų“ grupės ugdytiniai ir mokytoja Sigita linki visiems darželio vaikams taip pat patirti nuostabių ir įsimintinų akimirkų ir įspūdžių!