Pakraščio g. 7a, Kaunas
LT-49423, Lietuva
I - V   07:00 - 19:00
VI - VII Nedirbame
8 37 311 978

 

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...
Partneriai

Spalio 27d.  „Liūtukų“ priešmokyklinukai turėjo nuostabų, sveikuolišką popietę su virtuvės šefu Jaroslav Orševski. Mažieji su entuziazmu supažindino su šia profesija, bei su virtuvės subtilybėmis. Grupės vaikai jau puikiai susipažinę su sveikatos piramide, todėl savo išprusimu ir žiniomis, įvardinant ir retesnes daržoves, stebino net patį virtuvės šefą. Vaikams pristatė Sveiko maisto spalvų rato vaisius ir daržoves. Kartu atliko kūrybines užduotėles. Su virtuvės šefu gamino sveikuoliškas salotas, pamatė, kaip trinamas kokteilis. Visi nekantriai laukė skaniausio momento, kada galės ištuštinti stiklines ir lėkštes😊