Pakraščio g. 7a, Kaunas
LT-49423, Lietuva
I - V   07:00 - 19:00
VI - VII Nedirbame
8 37 311 978

 

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...
Partneriai

„Liūtukų“ priešmokyklinės grupės ugdytiniai su mokytojomis Sigita ir Saule, kovo 23-osios popietę leidosi į edukacinę kelionę, Pratkūnų sodybą Kaišiadorių rajone. Atvykusius į sodybą šeimininkė ir jos bendražygiai pasitiko su daina „Graži mūsų šeimynėlė“. Smagiai susipažinę, kartu ėjome ilgu rugelio keliu iki gardžios duonutės. Kalbėjome apie lietuviškas protėvių tradicijas, išmokome patarlių, priežodžių, patyrinėjome senuosius darbo įrankius. Kartu pagarbinome ugnelę, prisijaukinome deivę Gabiją ir formavome duonutės kepaliukus, šovėme juos į molinę krosnį, kepėme ruginę senolių duonutę.
Kol duonutė kepė, smagiai praleidome laiką: vyko žaidimai – estafetės, šokiai, lobių ieškojimas bei prie židinio, prisiglaudę prie pagalvėlių, klausėme šeimininkės sekamos pasakos „kaip vilkas duoną kepė“. Ugdytiniai ragavo šiltą vaistažolių arbatą, vaišinos naminiais sausainiais. Iškeptą duonytę dalinomės ir su smagiais palinkėjimais vežimės į namus.