Pakraščio g. 7a, Kaunas
LT-49423, Lietuva
I - V   07:00 - 19:00
VI - VII Nedirbame
8 37 311 978

 

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...
Partneriai

Priešmokyklinėje „Liūtukų“ grupėje lapkričio 22 – 26 dienomis vyko projektas „ Augu sveikas ir žvalus“. Ugdytiniai aiškinosi ir praktiškai išbandė, ką reiškia augti sveikam ir kas lemia šį procesą. Į šį projektą įsitraukė ir ugdytinių tėveliai. Tėveliai kūrė sensomotorinių pėdučių dėlionę, naudojant skirtingas medžiagas (akmenukus, kruopas, kailiukus, plunksnas, šiaudelius ir kt.), o vaikai tyrinėdami pėdomis, tyrimo lape žymėjosi, kokius jutimo pojūčius sukelia šios medžiagos. Ir aišku tuo pačiu mokinosi įvardinti naujas žodžių sąvokas: šiurkštus, kietas, kutenantis, purus, minkštas, duriantis. O kaip gi sužinoti, ar aš augu? Kokios priemonės gali padėti? Vaikai turėjo patys galimybę pasisverti ant svarstyklių ir matuoklio pagalba pasimatuoti savo ūgį. Taip keliaujant toliau, namuose ugdytiniai kartu su savo šeima kūrė mankštas, kurias pristatė mums virtualioje mokymosi aplinkoje. Taip visi sportiškai nusiteikę, atliko draugų paruoštas mankštas. Kitą dieną vaikai aiškinosi, kaip apsisaugoti nuo nereikalingų bakterijų ir kur jų netikėtai ir dažniausiai galime aptikti. Vaikai atliko eksperimentą, kurį pavadino: šalin monstriukai. O penktadienio rytmetį pradėjome sveikuolišką kokteilių degustaciją. Vaikai rinkosi vaisius ir kūrė savo kokteilių receptus, su pedagogų pagalba spaudė sulčiaspaude ir žinoma gardžiai vaišinosi.

Taigi „Liūtukų“ gr. ugdytiniai visiems TUKIEČIAMS linki sportuoti, daug laiko praleisti gryname ore, valgyti daug vaisių ir daržovių, bei gardžiuotis sveikuoliškais kokteiliais, neprisileisti bakterijų – monstriukų per arti. Ir žinoma daug šypsotis ir turėti daug draugų.