Pakraščio g. 7a, Kaunas
LT-49423, Lietuva
I - V   07:00 - 19:00
VI - VII Nedirbame
8 37 311 978

 

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...
Partneriai

„Tiku taku, tiku taku. Laikrodukas šitaip sako…“ Taip priešmokyklinės „Liūtukų“ grupės ugdytiniai linksmai keliaujant per edukacinius užsiėmimus su grupės mokytojomis Sigita ir Saule, susipažino su laikrodžiu, jo pagrindinėmis dalimis (ciferblatu, rodyklėmis ir valandomis).  Mechaninio laikrodžio modelių pagalba, susipažino su valandų skaičiavimu, aiškinosi rodyklių padėtį laike – kada praeina puse valandos ar valanda. Aiškinosi, kiek minučių sudaro viena valanda, kiek sekundžių sudaro viena minutė. Įtraukiant ir ugdytinių tėvelius, grupėje buvo suorganizuota mechaninių ir elektroninių laikrodžių paroda. Vaikai patys ieškojo skirtumų ir panašumų tarp šių laikrodžių rūšių. Ugdytiniai naudojantis išmaniąja lenta, atliekant užduotis, tobulino savo įgūdžius ir mokinosi atpažinti valandas, įvardinant ir nustatant reikiamą skaičių. Per kūrybines veiklas vaikai pasiruošę laikrodžio skirtingų medžiagų pagrindus, karpė, klijavo, piešė, modeliavo skaičius ir konstravo rodykles.