Pakraščio g. 7a, Kaunas
LT-49423, Lietuva
I - V   07:00 - 19:00
VI - VII Nedirbame
8 37 311 978

 

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...
Partneriai

Sukasi ratukas,

Su linksmais skaičiukais.

Jūs skaičiukai paskubėkit!

Į savo namelius nubėkit.

Šiuo linksmu eilėraštuku, vaikai visą savaitę draugavo su skaičiais, kurių vardai prasidėjo: VIENAS, DU, TRYS, KETURI IR PENKI. Vaikų laukė nepaprastos užduotys. Pirmiausia vaikai, turėjo nupiešti save, prisistatyti ir užsirašyti savo vardą. Išbarstytus spalvotus skrituliukus, sudėlioti į spalvų seką. Padėti skaičiams surasti pasislėpusius daiktus ir juos suskaičiuoti. Tada sudėti į lentynas, kurios buvo suskirstytos kryptimis: dešinė ir kairė. Pasirodo, vaikai pateko į tikriausią užduotėlių ir linksmybių sūkurį… Surasti skaičiukų paveikslus: su spalvotomis priemonėmis, paryškinti jų kontūrus, nuspalvinti ir išmarginti, eiliškumo tvarka sukabinti ant sienų. O kai vakaras atėjo ir linksmybės prasidėjo…Vaikų laukė šventiniai tortai su gimtadienio žvakutėmis. Šia proga reikėjo surasti, kuriam skaičiukui – priklauso šventinis tortas.

„Liūtukų“ ugdytiniai nori tęsti ir susipažinti su dar daugiau skaičiukų, keliaujant su mokytojomis Sigita ir Saule.