Pakraščio g. 7a, Kaunas
LT-49423, Lietuva
I - V   07:00 - 19:00
VI - VII Nedirbame
8 37 311 978

 

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...
Partneriai

Laisvė. Ką šis žodis reiškia mažiesiems? Vasario 16-oji Lietuvos valstybės atkūrimo diena.  Šią dieną, mūsų darželio bendruomenė nutarė paminėti prisimindami savo šaknis, supažindinant vaikus su lietuvių papročiais ir kultūra, atliekant įvairius kūrybinius darbelius, juos kuriant nukeliauti į visus Lietuvos kampelius, aplankyti Dzūkiją, Aukštaitiją, Suvalkiją ir Žemaitiją. Meninio ugdymo pedagogės su vaikais šoko liaudiškus šokius, dainavo senovines dainas. Kad ugdytiniai geriau susipažintų su lietuvių liaudies kultūra, salėje buvo sukurta senovinės seklyčios aplinka. Vaikai lankėsi įrengtoje etnokultūros „Seklytėlėje“, susipažino su senovinių daiktų paskirtimi. Kūrė ir dekoravo senovines skrynutes parodai.Tautiškumas vaikams atskleidžiamas ne tik per gimtąją kalbą, bet ir tausojant senovinius daiktus, vaikai skatinami domėtis lietuvių tradicijomis, branginti ir gerbti savo tėvynę.

Aplink tvyrantis dvasinis jaukumas, visa senovinė aplinka suteikė salėje esančių didelių ir mažų sieloms begalinę prosenelių paliktą ramybę.