Pakraščio g. 7a, Kaunas
LT-49423, Lietuva
I - V   07:00 - 19:00
VI - VII Nedirbame
8 37 311 978

 

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...
Partneriai

Kovo 12 d. darželyje startavo Lietuvos ikimokyklinio ugdymo įstaigų projekto „Lietuvos mažųjų žaidynės 2019“ I etapas. Jo  organizatoriai Lietuvos tautinis olimpinis komitetas (LTOK) ir Respublikinė ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacija (RIUKKPA).  Žaidynėse varžėsi „Lapiukų“, „Viščiukų“, „Drugelių“ ir „Drambliukų“ grupių vaikučiai.  Olimpiadą atidarė giedodami  Mažųjų žaidyniu himną ir įnešdami olimpinę ugnį. Smagiose ir aktyviose rungtyse reikėjo ne tik pajudinti raumenukus, bet ir mokintis bendradarbiauti, laimėti ir pralaimėti. Net ir būti savo favoritų sirgaliais- ne taip jau ir paprasta… Vaikai tryško gera nuotaika ir puikiomis emocijomis.

Neformaliojo ugdymo mokytoja (kūno kultūra) Rasa ir auklėtoja Sandra („Lietuvos mažųjų žaidynių 2019“ koordinatorės mūsų darželyje)  jau formuoja ir treniruoja sportinėse užduotyse komandą, kuri atstovaus darželį antrajame „Lietuvos mažųjų žaidynių 2019“ etape kovo 27 d. Antrojo etapo metu 6 vaikų komanda varžysis miesto atkrintamosiose rungtynėse, dėl teisės atstovauti savo miestą.