Pakraščio g. 7a, Kaunas
LT-49423, Lietuva
I - V   07:00 - 19:00
VI - VII Nedirbame
8 37 311 978

 

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...
Partneriai

Lietuvos mažųjų žaidynės prasidėjo  sausio mėn. I-uoju etapu,  kurio metu vaikai mokėsi, treniravosi ir ruošėsi Lietuvos mažųjų žaidynių  festivaliams. Atlikti užduotis  apsirengus varžybinę aprangą, dar ir po vėliavos, ugnies fakelo įnešimo – buvo tikras iššūkis. Sukurta oficiali aplinka pakeičia ir žinias, ir mokėjimą. Dar vienas sunkus išbandymas ir išgyvenimas – laimėjimas ir pralaimėjimas. Puikiai susidorota – šį kartą ašarų nebuvo. Akcentuotos greičiausios, tiksliausiai užduotis atliekančios, sąžiningiausios komandos. Puiki emocija ir daug judraus veiksmo. Respublikiniame festivalyje  6 „Drugelių“ grupės vaikai atstovavo darželį Jonavoje.

Šaunuoliai vaikai, ačiū mokytojoms!