Pakraščio g. 7a, Kaunas
LT-49423, Lietuva
I - V   07:00 - 19:00
VI - VII Nedirbame
8 37 311 978

 

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...
Partneriai

Vasario 20 d. Kauno lopšelio-darželio „Tukas“ vaikai dalyvavo Lietuvos ikimokyklinių įstaigų projekte „Lietuvos mažųjų žaidynės 2020“ I etape. Projekto tikslas – didinti ikimokyklinio amžiaus vaikų fizinį aktyvumą, tenkinant prigimtinį judėjimo poreikį, skatinti tarpusavio bendravimą ir bendradarbiavimą, per judėjimą ugdytis pagrindinius judesius – balansavimą, bėgimą, šokimą, gaudymą ir spyrimą. „Lapiukų“ grupės vaikai – šio projekto senbuviai. Jie projekte dalyvavo praėjusiais metais, todėl buvo pavyzdžiu patiems mažiausiems Žaidynių dalyviams – „Liūtukų”, „Voveriukų“ grupės vaikučiams. „Meškučių“ ir „Kiškių” grupių vaikai rungtyniavo kartu mišriose komandose. Vieni mokėsi padėti, kiti orientuotis, treti laimėti ir pralaimėti.
Vaikai linksmai praleido laiką, glaudžiai bendradarbiavo. Visą rytą netilo sirgalių šūksniai, liejosi stiprios emocijos. Viskas vyko kaip tikrose žaidynėse: Žaidynių ugnis, vėliavos įnešimas, dalyvių pasveikinimas daina. Žaidynėms vaikus rengė pedagogė Rasa, talkino auklėtojos Neringa, Salomėja, Saulė, meninio ugdymo pedagogės Asta ir Inga.