Pakraščio g. 7a, Kaunas
LT-49423, Lietuva
I - V   07:00 - 19:00
VI - VII Nedirbame
8 37 311 978

 

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...
Partneriai

Jau trečią kartą Kauno lopšelio-darželio „Tuko“ vaikučiai dalyvauja Lietuvos Mažųjų žaidynėse. Šiais metais varžyboms ruošiasi „Voveriukų“ ir „Liūtukų“  grupės vaikai. O pratimus ir užduotis išbandyti gali visų grupių vaikučiai.

Lietuvos mažųjų žaidynės – didžiausias šalyje ikimokyklinio ugdymo vaikams skirtas sporto projektas, kurio tikslas didinti vaikų fizinį aktyvumą, tenkinant prigimtinį judėjimo poreikį. Taip pat ugdyti garbingo varžymosi idėją, supažindinti vaikus su olimpinėmis vertybėmis. Žaidynių pagrindas – nuotolinės fizinio ugdymo pamokėlės, fizinio aktyvumo užduotys, judėjimo ir socialinius įgūdžius lavinančios estafetės. Visos užduotys yra skirtos visapusiškam vaikų fizinių savybių lavinimui.

Esančius namuose kviečiu taip pat prisijungti prie Mažųjų žaidynių, nes žaidynių pagrindas – nuotolinės fizinio ugdymo pamokėlės ir fizinio aktyvumo užduotys, kurias rasite https://www.facebook.com/lietuvosmazujuzaidynes/

Meninio ugdymo pedagogė (kūno judesio) Rasa Burneikienė