Pakraščio g. 7a, Kaunas
LT-49423, Lietuva
I - V   07:00 - 19:00
VI - VII Nedirbame
8 37 311 978

 

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...
Partneriai

Sausio 25 – vasario 5 dienomis „Lapiukų“ grupėje buvo organizuojama parodėlė ,,Mano augintinis“. Kartu su savo tėveliais vaikučiai namuose parengė pristatymą su nuotraukomis apie savo augintinius. Vaikai taip įsitraukė į šią veiklą, jog dalinosi įspūdžiais visas dvi savaites. Vieni pasakojo apie reikalingą priežiūrą, kiti dalinosi vardais, mėgstamiausiais gyvūnėlių žaidimais, maisto ir miegojimo ypatumais. O tie vaikučiai, kurie šiuo metu neturi augintinio, mielai įsivaizdavo turintys ir perteikė savo fantazijas su tėveliais meniniame darbelyje. Kadangi parodėlė vyko įstaigos laiptinėje, praeidami vaikai nuolat džiaugėsi ir didžiavosi savo augintinių vaizdais.  Vaikai taip džiaugdavosi, jog juos liesdavo, bučiuodavo, glostydavo ir pažindindavo savo draugus…

Ačiū visiems tėveliams ir vaikučiams už draugišką bendradarbiavimą ir šiltą bendravimą.