Pakraščio g. 7a, Kaunas
LT-49423, Lietuva
I - V   07:00 - 19:00
VI - VII Nedirbame
8 37 311 978

 

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...
Partneriai

Kai pražysta pačios gražiausios pievų gėlės, kai diena būna labai ilga, o naktis – trumput trumputėlė, į lopšelį-darželį „Tukas” atėjo Joninės. Vaikai pasipuošę margaspalviais vainikais, rinkosi pasilinksminti į darželio kiemą, uždarant „Tuko vasaros stovyklą“. Mokytojos ir muzikos pedagogė Inga žaismingai perteikė vaikams Joninių šventimo tradicijas: pagerbė ir pasveikino saulę, pasveikino Jonus uždėdami jiems vainikus ir sužinojo, kaip surasti patį didžiausią Joninių stebuklą – paparčio žiedą. Vaikai suko smagius lietuvių liaudies ratelius, dainavo Joninių dainas. Po šventės vaikai nuskubėjo ieškoti stebuklingo paparčio žiedo.