Pakraščio g. 7a, Kaunas
LT-49423, Lietuva
I - V   07:00 - 19:00
VI - VII Nedirbame
8 37 311 978

 

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...
Partneriai

Jau į pabaigą ritasi ketvirtoji nuotolinio ugdymo savaitėlė. Vaikučiai ir jų tėveliai labai stropiai dirba ir atlieka visas užduotėles. O mes, grupės mokytojos, visada stengiamės jiems paruošti kuo įdomesnių ir kūrybiškesnių veiklų.

Ketvirtos nuotolinio mokymo savaitės tema ,, Spalvų karalystėje – žalia“.

Užduotėlė ,,Stebuklingasis obuolių medis“ vaikams sukėlė daug juoko ir gerų emocijų. Viena iš užduoties priemonių buvo obuolys, tačiau kai kurie vaikučiai panoro jį pakeisti į kriaušę, kivį, apelsiną ar net pomidorą. Vaikai naudojo ne tik žalios spalvos guašą, jiems patiko keisti spalvas.

Užduotį ,,Kvapnieji dažai“ ugdytiniai atliko su didžiuliu entuziazmu ir džiugesiu. Mažieji padarė ne po vieną darbelį, kiekvieną kartą jiems buvo įdomu, kas gausis. Jiems patiko taškuoti ir maišyti dažus su vonios putomis. Augustei kilo noras putas pilti ne į dažus, o į vonią (štai čia puikus rezultatas kasdieninių įgūdžių).

Užduotėlė ,,Aš – mažasis menininkas“ vaikams sužadino smalsumo jausmą. O KAS GI GAUSIS SUMAIŠIUS DVI SPALVAS? Atlikdami darbelį, vaikai sugebėjo įvardinti  maišomas spalvas ir gauto rezultato spalvą. Tiek mažieji įsismagino, kad negalėjo sustoti, vis norėjo dar ir dar maišyti.

Norime padėkoti vaikučiams ir jų tėveliams už grįžtamąjį ryšį, malonų bendravimą, atsiųstas nuotraukas ir filmuotą medžiagą.

Mokytos Žydrė ir Neringa