Pakraščio g. 7a, Kaunas
LT-49423, Lietuva
I - V   07:00 - 19:00
VI - VII Nedirbame
8 37 311 978

 

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...
Partneriai

Šią savaitę „Drugelių“ grupės vaikai gilino žinias apie įvairias transporto priemones: skirstė, kurios gali skirsti ore, plaukti vandenyje, o kurios važiuoja, rieda žeme. Išradingai kūrė savo mėgstamą transporto priemonę iš kaladėlių. Dėliodami iš popieriaus išsikirptas geometrines detales žiūrėjo, kokią gi transporto priemonę pavyks iš jų sudėti. Išmoko eilėraštuką apie troleibusą. Taip pat visi prisiminėme saugaus elgesio gatvėje taisykles, žiūrėdami policijos draugo šuniuko Amsio filmuką.

Draugai taip pat pasveikino savo bičiulę Andrėją gimimo dienos proga, kuriai sukako jau keturi metai!

Taip pat norime padėkoti Adomo mamytei Rasai už naują pasakėlę apie rytą ūkininko Anūpro ūkyje. Jos naujai sukurti eilėraščiai ar pasakos džiugina visus mus kiekvieną savaitę.

Ačiū tariame tėveliams, kurie siuntė nuotraukas, video medžiagą, dalinosi pastebėjimais, kaip jų vaikučiams sekėsi atlikti įvairias užduotėles ir darbelius.

Dėkojame „Drugelių“ grupės tėveliams už šiltą, nuoširdų bendradarbiavimą.

Mokytojos Vilma ir Virginija