Pakraščio g. 7a, Kaunas
LT-49423, Lietuva
I - V   07:00 - 19:00
VI - VII Nedirbame
8 37 311 978

 

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...
Partneriai

„Sveikas pavasari!“ taip netikėtais šūksniais „Liūtukai“ sveikina ir pasitinka atbundančią gamtą su dovanomis. Tai nepaprastos gėlytės, užaugintos ir globotos vaikų delniukuose. Iš jų sklinda nepaprastas švelnumas, gerumas ir šiluma. Šis sulauktas vaikams pavasaris kitoks, nei įprastai. Turime nepaprastą galimybę stebėti pro savo kambario langą kintančią gamtą, paukštelių čiulbesį, lietučio barbenimą į langą, vėjo šlamėjimą ir saulutės pasisveikinimą. Taip vaikai tapo šių gamtos reiškinių dalimi  ir susirado naujų draugų – debesėlių. Sugalvojo ir pavadino debesėlius vardais: PRINCAS, MAKAS,PŪKUTIS, PAGALVĖLIS, SIGITA, JURGA, ŽILVINAS, LUKNĖ, EMILIJA. Stebėjo jų gyvenimo būdą: kurie debesėliai skrenda aukščiau, kurie žemiau. Vaikai mąstė kaip debesėlis jaučiasi, atlikdamas svarbią užduotį: palaistant savo lietaus lašeliais visus augalus. Taip pat „Liūtukai“ turėjo galimybę, pratęsti lietaus lašelių istoriją, kūrybiniuose darbeliuose. O iš sukauptų vandens lašelių, atlikti eksperimentą ir stebėti kintančius pavasario požymius vandenyje.

Šią linksmą, nuotaikingą kelionę tęsia mokytojos: Sigita, Saulė ir „ Liūtukų“ grupės ugdytiniai su savo tėveliais.