Pakraščio g. 7a, Kaunas
LT-49423, Lietuva
I - V   07:00 - 19:00
VI - VII Nedirbame
8 37 311 978

 

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...
Partneriai

Vaikus reikia mokyti laikytis saugaus eismo taisyklių nuo mažens ir ne tik pavienėmis teorinėmis pamokomis, saugaus eismo šventėmis ar atrakcijomis, bet ir realia, apčiuopiama patirtimi. Todėl tėvelių iniciatyva „Drugelių“ grupės vaikučiai su nekantrumu laukė antradienio rytmečio, kuomet turės galimybę įgytas teorines žinias pritaikyti praktikoje, specialiai tam skirtoje saugioje erdvėje Kauno Algio Žikevičiaus saugaus vaiko mokyklos Saugaus eismo miestelyje „Saugėnai“.

Į Saugėnus atvykusių vaikučių laukė tikras policijos automobilis, policininkai ir nuostabios Saugaus eismo mokyklos darbuotojos. Jie pakvietė vaikus pasijausti tikrais eismo dalyviais, pasitelkiant mažuosius elektrinius automobilius, paspirtukus, kylančius geležinkelio užtvarus, mirksinčius šviesoforus. Vaikai su džiaugsmu pasikeisdami vaidmenimis: pėstieji, vairuotojai, išbandė šaligatvius, sankryžas, kelio ženklus, stoteles, geležinkelio pervažą ir netgi viaduką. Aplankė bibliotekos, geležinkelio stoties, prekybos centro, degalinės, ligoninės ir policijos komisariato pastatų muliažus.

Labai tikimės, kad po šios edukacinės išvykos, vaikai gebės geriau orientuosis eismo aplinkoje: numatys grėsmes ir sėkmingai taikys žinomus saugaus elgesio modelius bei jaus asmeninę atsakomybę už savo ir aplinkinių saugumą, gerbs kitus eismo dalyvius.