Pakraščio g. 7a, Kaunas
LT-49423, Lietuva
I - V   07:00 - 19:00
VI - VII Nedirbame
8 37 311 978

 

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...
Partneriai

Kasdien vaikai liečia, ragauja, stebi, klauso, uosto, stengdamiesi pažinti juos supančią artimiausią aplinką. Stebėdami ir eksperimentuodami jie bando suprasti pasaulį: vaikai veikia kaip mokslininkai ir visais savo pojūčiais tyrinėja aplinką.

„Drugelių“ grupės vaikai šiandien tyrinėjo įvairias medžių ir krūmų sėklutes. Patyrė didelį malonumą, turėdami galimybę stebėti, paliesti, pauostyti eglės, pušies, kaštonų, lazdynų, obels, ąžuolo sėklas. Pamatyti, kokios skirtingos jos gali būti.

Žiūrėdami edukacinį filmuką apie medžio atsiradimą, pamatė, kokį ilgą kelią tenka įveikti mažajam giliukui, kol jis virsta galingu ąžuolu.

Daug džiaugsmo akimirkų suteikė galimybė patiems pasodinti savo giliuką.

 

Parengė auklėtoja Vilma Iščišinienė