Pakraščio g. 7a, Kaunas
LT-49423, Lietuva
I - V   07:00 - 19:00
VI - VII Nedirbame
8 37 311 978

 

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...
Partneriai

Kauno lopšelio-darželio „Tukas“ ugdytiniai dalyvavo instrumentiniame festivalyje „Pagrokim“, kurią sudarė dvi dalys. Pirmoje festivalio dalyje vaikai pasipuošė Lietuvos dizainerio Juozo Statkevičiaus sukurtais tautiniais drabužiais. Renginys vyko nuotoliniu būdu. Jo metu, visi festivalio dalyviai atliko bendrą instrumentinį kūrinį S. Petreikio „Ei, vaikai“.

Antroje dalyje kiekvienas kolektyvas laisvai pasirinktą kūrinį turėjo nufilmuoti ir nusiųsti festivalio organizatoriams. Mūsų įstaigos ugdytiniai atliko muzikos kūrinį „Indėniukas Kikas“. Šį kūrinį ugdytiniai atliko mušamaisiais instrumentais džembėmis. Ugdytiniai stengėsi perteikti kūrinio emocijas. Noriai dalyvavo festivalyje.

Dalyvavimas festivalyje ugdytiniams suteikė daug teigiamų emocijų, ansambliškumo, sceniškumo, muzikalumo.