Pakraščio g. 7a, Kaunas
LT-49423, Lietuva
I - V   07:00 - 19:00
VI - VII Nedirbame
8 37 311 978

 

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...
Partneriai

Helovinas „Drambliukų“ grupėje buvo paminėtas per STEAM veiklą. Kadangi vaikai dar palyginti maži, jiems viskas kas netikėtai pasikeičia atrodo lyg magija. Dėl to šią dieną kartu su vaikais buvo atliekama didelė įvairovė magiškų eksperimentų, kurie vaikus sužavėjo ir vertė smalsauti „O kaip viskas vyksta?”: kodėl skysčiai nesimaišo? Kas išjudina tuos skysčius, kad jie maišytųsi? Kodėl sumaišius kelis skysčius ar idėjus miltelių spalvos akimirksniu pasikeičia? Kodėl sumaišius kelis įprastus dalykus, jie staiga išsiveržia kaip vulkanas? Kas išjudina pupas, jog jos pradeda šokti vaiduoklišką valsą? Kaip nejučiomis balionas staiga prisipučia? Kodėl iš pažiūros įprasti rutuliukai tokie keisti ir glitūs? bei aibė kitų klausimų..

Be šių tyrinėjimų buvo skatinamas įsijautimas į personažus, skiriamas dėmesys vaikų emocijoms ir nuotaikos kūrimui dėl to buvo pokštaujama su burtais, mėtomi žiedai ant raganos kepurių, vaikams siūlomas gerumo patikrinimo eliksyras ir jo priešnuodis…

O ar jums teko girdėti apie gėrimą, kuris išdykusius vaikus priverčia pažaliuoti? Ar teko burtis, kokia diena laukia: galbūt būsite tą dieną labai mylimi artimųjų? galbūt turėsite aibę draugų? o gal vis tik aplankys didelė laimė? Jeigu nežinai, tai privalai ateiti į svečius ir viską pats patirti! Tą sėkmingai padarė „Viščiukų” ir „Kiškučių” grupės auklėtiniai – prisijungė prie mūsų ir pokštavo kartu.