Pakraščio g. 7a, Kaunas
LT-49423, Lietuva
I - V   07:00 - 19:00
VI - VII Nedirbame
8 37 311 978

 

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...
Partneriai

Sausio 10 d. keturi „Kiškių“ grupės ugdytiniai dalyvavo giesmių festivalyje „Išganytojas gimė Betliejuje“ ir atliko dainą „Angelo pėdutės“ (muzika ir žodžiai Ingos Šeduikienės). Taip pat trys ,,Lapiukų” grupės ugdytinės, kurios atliko giesmę ,,Baltas angelėlis“ (m ir ž. D. Balčiūnaitės). Festivalis vyko Kauno Šv. Apaštalų Petro ir Povilo arkikatedros bazilikos parapijos namuose. Festivalyje dalyvavo apie 30 Kauno miesto ikimokyklinių įstaigų.

Renginys buvo organizuojamas, siekiant ugdyti sakralinės muzikos meną; krikščioniško giedojimo tradicijas ir padėti atsiskleisti jauniems ir talentingiems solistams bei vokaliniams kolektyvams.

Ugdytiniai stengėsi ir noriai ruošėsi šiam festivaliui. Iš šio festivalio atsivežėme puikią nuotaiką, daug gerų emocijų.

Ugdytinius renginiui paruošė ir išvyką organizavo meninio ugdymo mokytoja Inga Lukašenkinienė ir Asta Kuliešienė.