Šis laikotarpis, tai didelių iššūkių metas mums visiems. Kreipiamės į Jus, siekdami bendrų susitarimų dėl vaikų vedimo į darželį nuo 2020 05 18. Įvykdžius apklausą, matome, kad tikrai nemažas vaikų skaičius turėtų ateiti, todėl informuojame Jus, kad tam tikra tvarka įsigalios kitaip nei įprastame režime:

Įstaiga nuo 2020 05 18 karantino metu dirbs nuo 7:30 iki 18:00 val. PRAILGINTO DARBO GRUPĖS NEDIRBS.

Nerekomenduojama vesti:

-Vaikų, kurie turi lėtinių ligų Sveikatos apsaugos ministro 2020 03 23 įsakyme V-483 numatytame apraše, kurį Jums prisegame;

-Vaikų, kurie gyvena kartu su asmenimis, priskirtais rizikos grupėms (60 metų ir vyresniais arba sergančiais lėtinėmis ligomis, nurodytomis tame pačiame apraše).

Nepriimsime:

-Vaikų, kurių kūno temperatūra atvykimo metu bus aukštesnė nei 37,3 arba turės išorinių ligos požymių (pasunkėjęs kvėpavimas, sloga, čiaudulys, kosulys).

Vykdant vaikų priėmimą bus laikomąsi tokios tvarkos:

-Vaikus lydintys asmenys turi turėti veidą ir nosį dengiančias priemones.

-Priėmimas bus vykdomas per vienerias (per KIŠKŲ, VOVERIUKŲ grupės įėjimą) įstaigos duris. Vaikus pasitiks įstaigos darbuotojas, dėvintis apsaugos priemones, todėl labai prašome paaiškinti vaikams iš anksto šią procedūrą, kad nesukelti didelio streso.

-Per kitas duris bus įleidžiami įstaigos darbuotojai ir jų laukia ta pati procedūra. Todėl labai prašome laikytis vaikų priėmimo durų krypties. Susidarius didesniam atėjusių skaičiui, prašome laikytis saugių atstumų.

-Atidaromos ne visos grupės dėl darbuotojų, galinčių dirbti karantino metu, pasikeitimų, todėl prie durų Jūs būsite nukreipti į Jums priskirtą grupę. Informuojame, kad galimai pedagogai ir padėjėjos bus kitos nei buvo iki karantino. Apie neatvykimą ir su vaiko sveikata susijusią informaciją, kuri aktuali priėmimui, taip pat labai prašysiu informuoti direktoriaus pavaduotoją ugdymui el. paštu : ugdymas@darzelistukas.lt  arba tel. 869428367.

-Ugdymo proceso metu išryškėjus bent menkiausiems vaiko sveikatos negalavimams Jūs būsite informuoti ir turėsite skubiai paimti vaiką iš įstaigos.

-Prie visų įstaigos įėjimų bus padėtos dezinfekcinės priemonės, jos prieinamos visiems įeinantiems į įstaigą. Prašome jomis naudotis.

-Vaikai į lauką bus vedami atskiromis grupėmis jiems priskirtu laiku. Kiekvienai grupei, kad apsaugoti nuo bendrojo kontakto su kitais vaikais, priskirti atskiri išėjimai. Jie dezinfekuojami bus kas 2 val.

Kol šalyje paskelbtas karantino laikotarpis, vaikams, kurie nelankys ugdymo įstaigos, mokestis nebus skaičiuojamas, pritaikant tvarkos aprašo 10.7 papunktį (dėl ekstremalių įvykių). (Kauno miesto savivaldybės tarybos 2019 m. spalio 15 d. sprendimas Nr. T-454 „Dėl atlyginimo dydžio už vaikų, ugdomų pagal ikimokyklinio ir (ar) priešmokyklinio ugdymo programas, išlaikymą nustatymo ir mokėjimo tvarkos aprašo patvirtinimo“)

Labai tikimės susitarimų ir, kad padėsite mums apsaugoti ir vaikus, ir vieniems kitus. Pasikeitimų gali būti kasdien dėl esamos situacijos, bet padarysime viską, kad kuo anksčiau apie juos sužinotumėte.

Administracija

Įsakymas