Pakraščio g. 7a, Kaunas
LT-49423, Lietuva
I - V   07:00 - 19:00
VI - VII Nedirbame
8 37 311 978

 

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...
Partneriai

Nuoširdžiai dėkojame Jums už praėjusiais metais skirtą 2 proc. mokesčio paramą darželiui. Materialinė bei kitokia parama mūsų įstaigai labai reikalinga ir toliau. Todėl maloniai prašome visus, galinčius skirti 1,2 proc. pajamų mokesčio paramą, ją skirti Kauno lopšeliui-darželiui „Tukas“, kad visi kartu galėtumėm ir ateityje kurti saugią, estetišką, modernią ir patrauklią aplinką, sėkmingai įgyvendinti numatytus ugdymo(si) tikslus, idėjas bei projektus.

Paramos gavėjo identifikacijos numeris (kodas): 191643441

Paramos gavėjo pavadinimas: Kauno lopšelis-darželis „Tukas“

Buveinės adresas: Pakraščio g. 7A, Kaunas, LT-49390

Įrašyti paramos sumą: 1,2

 

Nuoširdžiai dėkojame!