Pakraščio g. 7a, Kaunas
LT-49423, Lietuva
I - V   07:00 - 19:00
VI - VII Nedirbame
8 37 311 978

 

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...
Partneriai

„Voveriukų“ grupės ugdytiniai kartu su tėveliais gamino įvairius patiekalus ir fotografavo šiai parodai nuotraukas, kuri buvo organizuojama gruodžio 22-28 dienomis.

Kai kurie turi tradiciją valgyti šventinius pusryčius – blynus. Ugdytiniai taip pat kartu su tėveliais gamino kūčiukus, dekoravo savo iškeptus meduolius, imbierinius namelius, ant kurių padekoravo spalvotais saldainiais, o pusę dar ir suvalgė.

Keletas ugdytinių tiesiog turi tradiciją padėti stalą paserviruoti (nešti lėkštutes, servetėles, stalo įrankius), o kai kam tenka padėti gaminti tortą šventiniu laikotarpiu, nes pamini artimųjų gimtadienius.

Grupės mokytojos Neringa ir Radvilė dėkoja tėveliams ir ugdytiniams už aktyvų dalyvavimą ir nuotraukas.