Pakraščio g. 7a, Kaunas
LT-49423, Lietuva
I - V   07:00 - 19:00
VI - VII Nedirbame
8 37 311 978

 

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...
Partneriai

Saulėtą paskutinį žiemos pirmadienio rytą mūsų lopšelis – darželis „Tukas“ aidėjo nuo vaikų krykštavimo ir juoko. Bendradarbiaujant su A. Stulginskio daugiafunkcinio centro pedagogėmis, įstaigoje vyko edukacinis – pažintinis renginys „Užšalę lietaus lašeliai“. Renginio metu vaikai kartu su pas juos į svečius atskubėjusia Ledinuke bandė įvairiais būdais ir eksperimentais prisikviesti žiemą. Pasigaminę po popierinį baltą žmogeliuką, mažieji sušildė delniukus. Padainavę simbolinę virdulio dainelę apšilo ir kibo kartu su Ledinuke į darbus. Iš pradžių vaikai gamino purius debesėlių fejerverkus, stebėjo kaip spalvoti vandens lašeliai skverbiasi pro putas ir gražiai susilieja su vandeniu. Vėliau kartu su Ledinuke bandė suskaičiuoti, kuris gi vaikas daugiausia sugavo ledo žuvelių. Vandens stiklinėse nardino įvairius daiktus, stebėjo ir spėliojo, kuri gi greičiau nuskęs, o kuri liks plūduriuoti vandens paviršiuje. Lygino kaip pasikeičia daiktų padėtis, jiems užšalus vandens stiklinėje. Ledinukei pasiūlius vaikams pabandyti nupiešti ant pieno, buvo sukurti įdomūs paveikslai.

Vaikai renginio metu ne tik tyrinėjo ir eksperimentavo, bet ir deklamavo Ledinukei eilėraščius, žaidė sniego gniūžčių mūšį.

Atvykę į renginį svečiai, vaikams pademonstravo kaip ant sušaldytų ledo gabalėlių galima pasidaryti tekančias kalnų upes, koks spalvingas gali būti iš stiklinio indo besiveržiantis ugnikalnis.

Laikas praleistas kartu, vaikams suteikė daug džiaugsmo akimirkų ir naujų potyrių.