Pakraščio g. 7a, Kaunas
LT-49423, Lietuva
I - V   07:00 - 19:00
VI - VII Nedirbame
8 37 311 978

 

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...
Partneriai

Lapkričio 18 dieną ‚Drambliukų“, „Drugelių“ bei „Žiogelių grupės vaikučiams buvo suorganizuota edukacinė – pažintinė veikla „Dūzgia bitės avily“. Vaikai, pasipuošę geltonais rūbeliais, pasidabinę savo pačių rankomis nuspalvintomis bičių karūnomis,  su didžiausiu susidomėjimu klausėsi mokytojų Sandros ir Vilmos pasakojimo apie bites. Ugdytiniai susipažino su aviliu ir jo šeimininke – bičių motinėle, mažosiomis darbininkėmis. Sužinojo, kaip bitutės renka nektarą, parneša į savo avilius ir iš jo gamina medų, kuris beje gali būti skirtingų skonių. Vaikai turėjo galimybę pamatyti bičių žiedadulkes, duonelę, rankose palaikyti korius, dūminę ir kitus bitininko įrankius bei patiems pasimatuoti bitininko kepurę. Pasigrožėti iš vaško pagamintomis žvakėmis.

Po pažintinės veiklos vaikų laukė saldžioji dalis. Visi draugiškai susėdę prie vaišėmis nukrauto stalo degustavo skirtingų skonių medų, vaišinosi mėtų arbata, dalinosi patirtais įspūdžiais.