Pakraščio g. 7a, Kaunas
LT-49423, Lietuva
I - V   07:00 - 19:00
VI - VII Nedirbame
8 37 311 978

 

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...
Partneriai

Informacija tėvams:

1. Draudžiama ugdyme dalyvauti, jeigu:
– Jūsų vaikui pasireiškia karščiavimas (37,3 °C ir daugiau) ar turintiems ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų, kitų užkrečiamųjų ligų požymių (pvz. sloga, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.);
– turėjo sąlytį su sergančiu COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) asmeniu ir jiems yra paskirta privaloma izoliacija;
– kurie buvo išvykę į COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) paveiktą šalį ir iš kurios sugrįžus privaloma 14 dienų izoliacija.

2. Vadovaukitės ugdymo įstaigos vadovo nustatyta vidine tvarka ir nurodymais, susijusiais su COVID-19 (koronaviruso infekcijos) prevencija ugdymo įstaigoje.
3. Jeigu Jūsų vaikui ugdymo proceso metu pasireiškia karščiavimas (37,3 °C ir daugiau), ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų, kitų užkrečiamųjų ligų požymiai (pvz. sloga, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.), jis izoliuojamas, kol jo tėvai (globėjai, rūpintojai) atvyks. Esant tokiam atvejui, vaikas turi būti kuo skubiau paimamas iš ugdymo įstaigos, konsultuojamasi su karštąją koronaviruso linija 1808 arba susisiekiama su šeimos gydytoju.
4. Jei ugdymo įstaiga iš ugdytinio tėvų (globėjų, rūpintojų) gauna informaciją apie jam ar vaikui nustatytą COVID – 19 ligą, apie tai informuoja Nacionalinį visuomenės sveikatos centrą prie Sveikatos apsaugos ministerijos, kad būtų nustatyti sąlytį turėję asmenys ir jiems taikoma 14 dienų izoliacija.
5.Asmenys, atlydintys vaikus, uždarose erdvėse, grupės renginiuose uždarose erdvėse dalyvaujantys pilnamečiai tretieji asmenys (pvz., tėvai (globėjai, rūpintojai), kai tarp dalyvių neišlaikomas 2 metrų atstumas, turi dėvėti nosį i burną dengiančias apsaugos priemones (veido kaukes, respiratorius ar kitas priemones) (toliau – kaukė). Kaukių leidžiama nedėvėti neįgalumą turintiems asmenims, kurie dėl savo sveikatos būklės kaukių dėvėti negali ar jų dėvėjimas gali pakenkti asmens sveikatos būklei.
6. Kitos virusų plitimą ribojančios priemonės išlieka tokios pačios, kaip ir naudojantis viešuoju transportu, lankantis renginiuose, prekybos centruose ar kitose viešo susibūrimo vietose:
– dažnas rankų plovimas;
– nesant galimybės nusiplauti rankų, rekomenduojami rankų dezinfekantai;
– kosėjimo ir čiaudėjimo etiketas;
– saugaus atstumo laikymasis arba kaukių dėvėjimas.

Parengta remiantis 1. Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos Kauno departamento rekomendacijomis, dėl COVID-19 ligos( koronaviruso infekcijos) plitimo grėsmės ir nepalankios epidemiologinės situacijos Kauno apskrityje; 2. LR Sveikatos apsaugos ministro sprendimą nr. V – 1487 „Dėl ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo organizavimo būtinų sąlygų“ pakeitimo (2020m. rugpjūčio 17d. Nr. V -1840); 3. HN 75:2016 „Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programų
vykdymo bendrieji sveikatos saugos reikalavimai“.