Pakraščio g. 7a, Kaunas
LT-49423, Lietuva
I - V   07:00 - 19:00
VI - VII Nedirbame
8 37 311 978

 

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...
Partneriai

Spalio 29 dieną „Liūtukų“ grupėje suskrido draugiškos raganaitės ir labai smalsūs ir išradingi burtininkai. Šį penktadienio rytmetį, grupėje skambėjo juokas ir užburiantys burtažodžiai, kurie prajudino visą liūtukų grupę.

Remiantis STEAM metodika, vaikai atliko nepaprastus ir įdomius eksperimentu.

* Pripūstais ir įelektrintais balionais, bandė nuo stalo, be rankų pagalbos, pakelti popierines burto lazdeles;

* Sukūrė spalvingus, išsiliejančius vulkanus;

* Pasigamino tyškantį, žalios spalvos glitėsį. Tai puikus triukas ir pramoga grupės draugams. Mokytojai Sigitai įmetus į lipnią tešlą monetas, bei skaičiuojant laiką, vaikai kuo greičiau turėjo išgriebti po vieną monetą. Laiką žymėjo lape ir aiškinosi, kas greičiausiai ištraukė monetą. Kaip prizas atiteko ta nepaprasta moneta.

* Kaip gi raganėlių ir burtininkų puota be garų ir dūmų. Prie šios eksperimento prisidėjo ir ugdytinio tėvelis, parūpinęs sauso ledo. Vaikai paskendo garuose ir rūke.

O kaip gi raganių susitikimas be burtažodžių ir paslaptingų skrybėlių…Pasiskirsčius komandomis, vaikai atliko užduotį: pristatė sukurtus burtažodžius ir įvardino, kam jie yra skirti ir koks stebuklas gali įvykti. Bei turėjo kiekvienas atrasti pamestą savo skrybėlę. O kad ją atpažintų…reikėjo užmesti kuo daugiau skirtingo dydžio lankus ant skrybėlių. Ir galiausiai, kad pietų miegelis būtų ramus, mokytoja Sigita perskaitė pasaką apie mergaitę, kuri pavirto į linksmą ir išdykusią raganėlę.