Pakraščio g. 7a, Kaunas
LT-49423, Lietuva
I - V   07:00 - 19:00
VI - VII Nedirbame
8 37 311 978

 

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...
Partneriai

Kalėdos, stebuklų metas, pats laukiamiausias mažųjų vaikučių!  Šių metų gruodžio 17 dieną įvyko taip lauktos ,,BALTOSIOS VOVERIUKŲ KALĖDOS“!  Vaikučiai atrodė nuostabiai, už tai jie labai dėkingi savo tėveliams. Ugdytiniai labai džiaugėsi pasakiškai atrodančia sale, labai gyrė vienas kitą, gražių žodžių negailėjo nei draugui, nei mokytojoms. Tą dieną vaikai linksminosi, šoko, dainavo ir deklamavo išmoktus eilėraščius. Ugdytiniai puikiai žinojo, koks dabar laikas, todėl suprato, jog Kalėdų senelio šiais metais nebus dėl susiklosčiusios situacijos visame pasaulyje. Ir kai į langą pabeldė ,,kažkas“… Vaikai vienas kitam pradėjo sakyti: „Čia Kalėdų senelis!!??“ ir kai pakėlę roletą išvydo Kalėdų senelį, spiegė iš džiaugsmo, šokinėjo, plojo, šaukė Kalėdų senelis!!!!!! Emocijos buvo be galo šiltos, jaukios bei vaikiškai tyros. Nuoširdus ačiū kolegei Neringai, mokytojos padėjėjai Daliai, muzikos mokytojai Ingai ir mus aplankiusiam Kalėdų seneliui Egidijui.
Jaukių artėjančių švenčių linki „Voveriukų“ grupės ugdytiniai, mokytojos Radvilė ir Neringa.