Gegužės 13-17 dienomis nuo 10 iki 18 valandos Kauno ikimokyklinėse įstaigose, mokyklose-darželiuose ir kitose švietimo įstaigose, vykdančiose ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programas, vyks atvirų durų dienos „Darželiai kviečia“.

Kviečiame šeimas, namuose auginančias mažamečius vaikus, pasinaudoti puikia proga ir atvykti į Kauno lopšelį-darželį „Tukas“. Pageidaujama išankstinė registracija telefonu 8 694 28367.

Priešmokyklinis ugdymas yra privalomas: visi šešiamečiai privalo ugdytis pagal priešmokyklinio ugdymo programą. Todėl raginame 2013 metais gimusių kauniečių tėvus (globėjus) iki gegužės pabaigos pateikti prašymus įstaigai. Kadangi priešmokyklinį ugdymą remia valstybė, ugdymas šiose grupėse yra nemokamas.