Menų studija

Menų studijoje atsiveria neribotos vaikų kūrybiškumo ugdymo galimybės, lavinama mažųjų fantazija, vaizduotė, kritinis mąstymas, kadangi gausu įvairiausių ugdomųjų priemonių. Pasitelkiant šiuolaikines tecnologijas, lopšelio-darželio “Tukas” vaikučiams vedamos įvairios pažintinės veiklos, kurias organizuoja patys tėveliai, auklėtojos ar įstaigos svečiai. Kai už lango niūru, mažieji bent pusvalandį gali pasidžiaugti senąja animacija.  Bet kur Jus gali užklupti maloniai nusiteikęs pasakos personažas ir suteikti geros nuotaikos visai dienai.

Sporto salė

Mūsų soprto salėje gausu įvairiausių priemonių, kurios “Tuko” ugdytiniams, pasitelkiant auklėtojų žinias bei fantaziją, suteikia daug džiaugsmo lavinant savo fizinę, emocinę bei psichinę sveikatą.

Grupių aplinka

Kiekviena grupė yra savita, kadangi ugdomąsias aplinkas kūrė auklėtojos, pasitelkdamos tėvelių pagalbą bei atsižvelgdamos į vaikų poreikius. Rezultatas pranoko lūkesčius – grupės tapo jaukios, mielos vaikams, skatinančios ugdymo ir ugdymosi procesą.

Daržininkystė

Tai unikalus ir savitas mūsų projektas, kurio tikslas suteikti vaikams praktinių žinių, skatinti aktyvų tėvelių ir vaikų bendradarbiavimą įtraukiant visą bendruomenę. Tai ne tik žinios apie daržininkystę, tai žinios apie ekologiją. Ugdomas atsakingumas, globa, pareigingumas. Vaikams suteikiamas pilnavertiškumo, pasidižiavimo jausmas, stiprinamas pasitikėjimas savimi.

Lopšelio-darželio kiemas

Mūsų vaikučiai tiesiog laukia nesulaukia, kada galės išeiti į lauką ir pasinerti į žaidimų sūkurį nameliuose, čiuožyklose, karstynėse, laipynėse, pailsėti ant žaismingų suoliukų, nupiešti greta esantį grybuko formos krūmą, prisėdus prie specialaus staliuko ar supilti smėlio pilį smėliadėžėje.

Muzikos salė

Kiekvieną dieną vaikams teikiamas muzikinis lavinimas,o švenčių metu salė pavirsta į ledo karalystę, stebuklingą pasakų šalį arba senelio ir močiutės ūkį. Muzikos salėje gausu įvairių instrumentų, kurie skatina vaikus improvizuoti, atskleisti save per muziką.