Pakraščio g. 7a, Kaunas
LT-49423, Lietuva
I - V   07:00 - 19:00
VI - VII Nedirbame
8 37 311 978

 

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...
Partneriai

Savaitės tema ,,Velykos‘‘. Ugdytiniai kartu su savo tėveliais įvairiomis technikomis puošė Velykinius margučius, atliko eksperimentą, kūrė savo Velykinių margučių krepšelius.

Užduotėlę ,,Velykinis margutis“ atliko su didžiuliu nekantrumu ir labai atsakingai. Kai kurie ugdytiniai darbelį atliko susikūrę savas taisykles. Tėveliai paminėjo, jog vaikučiams buvo tikra meditacija. Ši veikla buvo džiaugsminga ir puiki įžanga prieš artėjančias šventes.

Užduotis – eksperimentas ,,Skęsta – neskęsta“ vaikučiams teikė daug gerų emocijų. Ne visiems pavyko iš pirmo karto, todėl, kad buvo per mažai įdėję druskos. Tačiau vėliau jie eksperimentą kartojo dar ne vieną kartelį. Vaikučiai į šią veiklą įtraukė ir savo broliukus bei sesutes. Žodžiu, EKSPERIMENTAS PAVYKO!!!

Užduotėlę ,,Velykinis kiškučio krepšelis’’ vaikučiai atliko atkakliai ir iniciatyviai. Patys margino kiaušinukus, juos karpė, klijavo į savo sukūrtus krepšelius. Kai kuriems karpyti padėjo tėveliai. Šiais nuostabiais krepšeliais jie pasipuošė savo namučius.

Pats didžiausias ir nuoširdžiausias AČIŪ tėveliams ir jų vaikučiams už grįžtamąjį ryšį, už puikius pasidalinimus, už šiltas emocijas!!!!!

 

ĮSILEISKIM PAVASARĮ NE TIK Į SAVO IŠPUOSELĖTUS NAMUS,

BET IR Į ŠVELNUMO IR MEILĖS IŠTROŠKUSIAS ŠIRDIS!

PALEPINKIME VIENAS KITĄ NE TIK DAILIAI NUMARGINTAIS MARGUČIAIS,

BET IR ŠILTAIS, MALONIAIS ŽODŽIAIS!!!!

SU ŠV. VELYKOM!!!

Mokytojos Žydrė ir Neringa