Pakraščio g. 7a, Kaunas
LT-49423, Lietuva
I - V   07:00 - 19:00
VI - VII Nedirbame
8 37 311 978

 

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...
Partneriai

Antrąją nuotolinio ugdymo savaitę pradėjome laukti Šv. Velykų. ,,Voveriukų“ grupės vaikai margino kiaušinius įvairiomis technikomis: makaronais, siūlais, popieriumi, kruopomis, gamtinėmis medžiagomis ant smėlio. Taip pat kūrė Velykinius papuošimus. Vaikai su tėvelių pagalba gamino įvairius kiškiukus, viščiukus, langų dekoracijas ir kitus mielus daiktelius, siuntė nuotraukas ir visi drauge mėgavomės nuostabiais darbais, šiltomis vaikučių akimirkomis. Taip pat, vaikučiai kūrė Velykinio kiškučio portretą, pasakojo ir komentavo, kaip zuikis turi atrodyti per Šv. Velykas. Visų darbeliai šaunūs, linksmi, nuotaikingi, šilti ir kruopščiai atlikti. Auklėtojos labai džiaugiasi vaikučių atliktais darbeliais ir siunčia šiltus linkėjimus Šv. Velykų proga.

Mieli Tėveliai ir vaikučiai,

Atgimusi gamta dovanoja pačią gražiausią pavasario šventę – Šventas Velykas!

Šviesos Jūsų namams, skaidrumo Jūsų mintims, gėrio ir grožio Jūsų darbams!

Su pačia gražiausia Pavasario švente sveikina mokytojos Salomėja, Radvilė ir Evelina! 🙂

Labai visų pasiilgome! ❤