Pakraščio g. 7a, Kaunas
LT-49423, Lietuva
I - V   07:00 - 19:00
VI - VII Nedirbame
8 37 311 978

 

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...
Partneriai

Kūčių nakties tradicijas turi tik dvejos tautos pasaulyje – lietuviai ir lenkai! Kūčių vakarienės išskirtinumas – tai vienintelė išlikusi kalendorinė šventė, sutinkama šeimos rate, kurios metu gera pabūti kartu su pačiais artimiausiais, pajusti stebuklingą šventinę dvasią.

„Meškiukų“ grupėje vyko adventinė vakaronė „Sveiki ir sotūs kūčių valgiai“ , kurioje dalyvavo trys kartos, kartu gamino salotas, ruošė aguonų pieną, išmoko suminkštinti ir išspausti citriną, t. p. lengvai išmaišyti salotas, pasigaminti papuošimus.  Taip pat kantriai laukti kol bus padengtas šventinis stalas, uždegtos žvakutės. Klausėsi pasakojimo apie advento papročius, ką reiškia keturios žvakelės uždegtos ant adventinio vainiko. Vaikams buvo smagu paragauti visų patiekalų, nes tai kūčių tradicija, taip pat nei vienas nepasigedo saldumynų.

Parengė ikimokyklinio ugdymo vyr. auklėtoja Vilma Abbas